-

ثبت نام در سایت

اطلاعات شخصی شما کاملا محرمانه می باشد و قابل نمایش برای عموم نخواهد بود
نام کاربری ( اجباری )
 
کلمه عبور ( اجباری )  
 
تایید کلمه عبور ( اجباری )  
ایمیل ( اجباری )  
  ایمیل را بدون www وارد کنید مثال test@yahoo.com  
تکرار ایمیل ( اجباری )  
نام ( اجباری )  
نام خانوادگی ( اجباری )  
جنسیت  
 
حروف تصویر را در کارد وارد کنید
قوانین سایت
• مفاد و شرايط استفاده از اين سايت
• دسترسى و استفاده ازمطالب اين سايت مشروط به موافقت بازديد کننده با مفاد و شرايط ذيل و همچنين کليه قوانين و مقررات مربوطه مى باشد. بازديد کننده تأئيد و موافقت مى نمايد که مديران سايت PLCKARAN هيچگونه مسئوليتى را در قبال زيان‌ها و يا خساراتى که از عدم رعايت وظايف ذيل ناشى گرديده، به عهده ندارند.
• حقوق مالکيت معنوى
• کليه حقوق مالکيت اين سايت شامل تصاوير، صوت‌ها، متون، فيلم‌ها ،کتب،مقالات، نرم افزارها و يا هر جزء ديگرى از آن، در مالکيت مديران سايت PLCKARAN ( به نمايندگي از طرف ايجاد و ارسال کنندگان اثر در صورت ارسال ) قرار دارد و کليه حقوق اين مالکيت محفوظ مى باشد. انجام هرگونه کپى، استخراج و يا تکثير بخشى و يا تمامى اطلاعات و يا ساير اجزاء اين سايت فقط با درج منبع(سايت PLCKARAN) و نام مولف مجاز مى‌باشد.
• مسئوليت محدود
• بازديد از اين سايت و همچنين تبعات و عواقب آن با مسئوليت تام بازديد کننده انجام مى پذيرد. در هيچ شرايطى و به هيچ عنوان مديران سايت مسئوليتى را در قبال خسارات مستقيم و يا غير مستقيم و يا هرگونه زيانى از جمله از دست دادن داده‌ها، نرم افزارها و زيان‌هاى مالى که در نتيجه بازديد واستفاده از نرم افزارهاي معرفي شده و يا وصل گرديدن به اين سايت و يا هر سايت مرتبط به اين سايت ناشى گردد را به عهده ندارد و نمى‌پذيرد.
مديران سايت می‌توانند از ایمیل ثبت‌نام کنندگان برای ارسال خبرنامه‌های خود استفاده کند. با این حال مديران سايت متعهد می‌شوند که از اطلاعات ثبت شده‌ی کاربران در موردی به جز موارد مرتبط با سايت PLCKARAN و سایت‌های وابسته به آن استفاده ننماید.
مسوولیت ارسال هر گونه مطالبی در سایت که مخالف قوانین جمهوري اسلامي ایران، قوانین سایت و یا عرف موجود در جامعه باشد از قبیل توهین، تهمت ،کپي برداري غير قانوني اثر و... به عهده‌ی ارسال کننده‌ی پیام بوده ومديران سايت PLCKARAN با وجود تلاش مداوم برای کنترل و به حداقل رساندن اين گونه موارد ، مسوولیتی در قبال زيان و خسارت وارد شده به اعضا ندارد.
• به روز نمودن مفاد و شرايط
• مديران سايت PLCKARAN حق خود را محفوظ مى دانند تا دسترسى به اين سايت و مفاد و شرايط ذکر شده را در هر زمان تغيير داده يا به روز نمايد. بازديد کننده نيز متعهد و موافقت مي نمايد، تا خود را با اين تغييرات منطبق نمايد. لذا، لازم است که بازديد کنندگان به طور منظم به صفحه‌ی قوانین سايت رجوع نمايند تا از آخرين مفاد و شرايط استفاده از اين سايت مطلع گردند.